Létající pivovar

CO JSME UVAŘILI

Své pivo si vaříme již od prvních narozenin podniku The Roses Beer&Coffee. Od té doby s každou várkou střídáme různé pivní styly, vaříme například s ovocem, experimentujeme s klasickými ležáky, zkoušíme další a další chmely a vymýšlíme recepty tak, aby každé naše pivo bylo dobře pitelné a něčím zajímavé. Pivní svět je rozmanitý a baví nás objevovat různé chutě a styly.

Podívejte se, jaké pivo z naší produkce můžete aktuálně ochutnat a co jsme uvařili v minulosti.

Létající pivovar

S vařením piva začal Vojta v roce 2015, kdy mu bylo 16 let. A samozřejmě kvůli tomu, že nebyl plnoletý, nemohl ani jeden ze svých výtvorů ochutnat. A taky neochutnal!? A degustace proto zbyla na rodinu a kamarády. Po třech letech vaření v domácích podmínkách jsme se rozhodli, že si uvaříme pivo u příležitosti prvních narozenin. Byla to naše B-Day APA, o kterou mimo náš podnik byl zájem i v jiných brněnských pivnicích. Proto jsme se rozhodli, že budeme s vařením piva pokračovat.

Naším cílem není mít stálou nabídku, právě naopak. Ještě ani jednou jsme nevařili stejné pivo dvakrát. Rozmanitost pivních stylů je to, co nás na vaření baví nejvíc, a proto se snažíme být originální, jít s dobou a vymýšlet piva tak, aby byla zábavná. Proto nevaříme jen známé pivní styly jako ležák, APA, IPA, ale hrajeme si s ovocem, vaříme kyseláče – sour beers, NEIPA a tak dále.

Kde naše pivo můžete ochutnat

Naše piva najdete v nejlepších brněnských ochutnávkových pivnicích, například v pubu U dvou přátel, v pivnici Malt Worm, v pivnici Dobré pivo, pravidelně v brněnském podniku SKØG, samozřejmě v naší domovské pivnici The Roses Beer&Coffee, ale taky v předních pražských výčepech, jako například Beer Geek, Permanent Beer Fest, Beer knír, Dno pytle, Kulový blesk a v dalších.