The Roses Beer & Coffee

The Roses Beer & Coffee je bar zaměřený na výběrovou kávu z britské pražírny Hasbean a mnoho dalších předních evropských pražíren, které praží ta nejlepší zrna z celého světa. Dále kromě našeho vlastního piva The Roses se specializujeme na piva z řemeslných pivovarů z celé České republiky. Stálá nabídka není naším cílem, ochutnáváme nová piva a nové druhy káv. Proč nezačít objevovat? I ve světě piva a kávy je spousta věcí k prozkoumání. Přijďte a pochopíte…Chuť třešní, citrusů, květů, čokolády, ale i pivního sladu? Vše se dá v kávě, ale i v pivu nalézt, jen je potřeba vědět jak na to…

Co umíme

Pivo

Vybíráme pro vás výborná piva z mini a mikro pivovarů z celé České republiky i ze zahraničí. Máte možnost ochutnat piva z více než 400 českých pivovarů, které neustále obměňujeme a zkoušíme nové pivní styly. Piva jsou vždy profesionálně ošetřena, špičkově a s láskou načepována. 

Jídlo

Denně od 8:00 připravujeme snídaně. Snídaňové menu je každý týden jiné – 3 snídaňová jídla.

A co k pivu či kávě?

Káva

Na stálém mlýnku u nás můžete ochutnat kávu z britské pražírny Has bean, která patří mezi nejlepší světové pražírny. Kromě toho pro vás vybíráme a ochutnáváme kávu z dalších mnoha evropských pražíren, jejichž kávy vám rádi připravíme jako espresso, ale i jako filtrovanou kávu nebo si můžete u nás zakoupit balíčky na domácí přípravu. Výběrová káva má mnoho podob. Může chutnat jako ovoce, jako karamel, jako čokoláda, zkrátka se přijďte přesvědčit, že kávě opravdu rozumíme a umíme ji výborně připravit.

Náš tým

Poznejte náš team, který se o vás v našem podniku každý den stará, připravuje lahodnou kávu, čepuje výborná piva a vaří skvělé jídlo.

Skvělý koncept. Příjemná obsluha, skvělá nabídka zajímavých piv i kvalitně připravená káva. Ráda přijdu zase. Skvělá práce!

Helča Č.

Tohle místo uspokojilo všechny naše potřeby. Chtěli jsme brunch a dostali jsme luxusní anglickou snídani, chtěli jsme kafe a dostala jsem jedno z nejlepších cappuccin, jaké jsem kdy pila. Přítel si pochutnával na pivech a pak jsme to zakončili lívanečkami a ty byly teda naprosto dokonalé. Navíc všechno za moc hezký ceny. Obsluha a interiér taky super.

Ivana K

Perfektní pivka, výborná káva a utopenec z jinýho světa. Prostě láska na první pohled.

Jakub V.

Výborná snídaně, káva i pivo, příjemná usmívající se obsluha. Je zde všechno, co potřebuji před ranní přednáškou mít

Kristina P.

UDĚLEJTE SI REZERVACI

Kde nás najdete?

Otevírací doba

Pondělí 8:00 - 23:00
Úterý 8:00 - 23:00
Středa 8:00 - 23:00
Čtvrtek 8:00 - 23:00
Pátek 8:00 - 23:00
Sobota 15:00 - 23:00
Neděle Zavřeno